چقدر طول می کشد تا آیلتس بگیرید؟

۱,۰۹۵ بازديد

معلم خصوصی زبان انگلیسی؛ راهی سریع برای یادگیری زبان آیلتس

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، بارها پیش آمده که هر کدام از ما در یادگیری زبان انگلیسی شکست خورده ایم. گاهی انتخاب روش یادگیری ما را به بیراهه می برد و گاه سفر طولانی یادگیری ما را خسته می کرد و از ادامه دادن دلسرد می کرد. یادگیری زبان انگلیسی فرآیند نسبتا کوتاهی نیست، به خصوص اگر هدف یادگیری زبان انگلیسی از صفر باشد. این روند آموزشی زمانی حساسیت بیشتری پیدا می کند که موضوع سفر به خارج از کشور نیز مطرح شود و دانش آموز برای شرکت در آزمون آیلتس یا آمادگی برای آزمون تافل مجبور به تقویت زبان خود در دوره ای خاص شود.

اما با تمام این موانع، این بار می توان تصمیمی هوشمندانه گرفت و راه کوتاه تری برای یادگیری سریع زبان انگلیسی برای آیلتس و سایر مقاصد تحصیلی اندیشید. در واقع استفاده از میانبرها در سفر یادگیری ما را در زمان کمتری به مقصد می رساند. یک دوره خصوصی برای معلمان انگلیسی یک میانبر شناخته شده برای آموزش و یک راه سریع برای یادگیری زبان است. اما چگونه می توانید با کمک یک معلم خصوصی از روند یادگیری لذت ببرید و در کمترین زمان به مقصد برسید؟

چقدر طول می کشد تا آیلتس بگیرید؟

همه ما از مشکلات و چالش های مهاجرت اطلاع داریم. همه ما می دانیم که در این سفر چه فراز و نشیب هایی را باید پشت سر بگذاریم. همه کسانی که گذشتند از فراز و نشیب های این جاده زیاد صحبت کردند. اما در اینجا قصد داریم در مورد امید و کاهش این مشکلات صحبت کنیم. دغدغه اکثر زبان آموزان یادگیری زبان انگلیسی است تا بتوانند روان صحبت کنند و مدرک زبان انگلیسی بگیرند.

اکثر زبان آموزان زمان محدودی دارند و نمی توانند یادگیری زبان انگلیسی را با هیچ روشی به خصوص با هدف قبولی در آیلتس یا تافل شروع کنند. معلم خصوصی زبان یکی از سریع ترین راه ها برای یادگیری زبان است. زیرا تدربس خصوصی زبان در کلاس انفرادی با توجه به محدودیت زمانی و هدف زبان آموزان، روش تدریس را تنظیم می کند و بر اساس سطح دانش آموز خود آموزش را آغاز می کند. با این سبک یادگیری، دانشجو این فرصت را خواهد داشت که در مدت شش ماه تا یک سال مدرک کارشناسی ارشد را بیاموزد. حتی افرادی که به زبان انگلیسی تسلط دارند و تنها مشکلات جزئی در تلفظ و برقراری ارتباط دارند می توانند با این روش در عرض یک تا سه ماه به سطح بالایی از توانایی مکالمه انگلیسی برسند.

کتاب های انگلیسی توصیه شده بر اساس سطح

شناسایی و دسترسی به منابع یادگیری زبان انگلیسی قطعا دشوار است. شناسایی کتاب های زبان انگلیسی به ترتیب سطح وظیفه هر زبان آموزی نیست. با فراوانی منابع یادگیری زبان انگلیسی، زبان آموز دچار سردرگمی می شود. یکی از خوبی های دوره خصوصی آموزش زبان این است که این ابهامات را برطرف می کند. زیرا معلم خصوصی زبان با اطلاعات و روشی که برای تدریس انتخاب کرده منبع غنی یادگیری است. همچنین با سالها تدریس و تجربه در زمینه زبان، شناخت کاملی از کتاب ها و منابع زبان آموزی دارد و با توجه به سطح دانش آموزان، کتاب های مناسب مطالعه و تمرین را معرفی می کند. .

مدرس خصوصی زبان انگلیسی چگونه آیلتس را سریع یاد بگیریم

انگلیسی را از کجا شروع کنیم؟

این یک سوال رایج اما مهم است. بسیاری از مردم پاسخ درستی برای این سوال ندارند. اما ما به شما می گوییم که زبان انگلیسی باید از جایی شروع شود که بتوانید به سرعت به مقصد خود برسید. هر زبان آموزی می تواند یک سبک یادگیری زبان را انتخاب کند. با چند کتاب زبان انگلیسی شروع کنید و مهارت های زبانی خود را به روش های مختلف مانند Sulf Estadi تقویت کنید. اما آیا این روش ها می تواند دانش آموز را به سرعت به هدف خود برساند؟ ما به شما می گوییم که نامرئی است. انتخاب این روش ها، امری آزمون و خطا و کسب تجربه است. یک دانش آموز می تواند با آزمون و خطا راه درست یادگیری را تشخیص دهد و دانش کسب کند، هرچند این روش ممکن است عواقب زیادی برای او داشته باشد. یکی از این پیامدها از دست دادن اولین دوره یادگیری است.

اما چرا از تجربه دیگران برای یافتن راه درست برای به حداقل رساندن هزینه ها و عواقب انتخاب هایمان استفاده نکنیم؟ این روش یادگیری سریع زبان انگلیسی را می توان به راحتی توسط یک فرد مجرب مانند معلم خصوصی دنبال کرد.

با توجه به تجربیات خود، معلم خصوصی زبان می داند که برای کدام درس ها وقت می گذارد و با حذف مطالب و منابع بی اهمیت، می تواند زمان بیشتری را برای یادگیری بهتر دانش آموز آزاد کند. تمرکز دانش آموز در کلاس خصوصی بسیار بالاست و چون کلاس به صورت گروهی نیست، معلم قادر است توضیحات کامل تری به دانش آموز بدهد.

کلاس های خصوصی زبان برای دانش آموز کاملاً فردی است و معلم بر اساس میزان آمادگی زبان آموز، اهداف یادگیری زبان و محدودیت زمانی شروع به تدریس می کند. ضمناً در این کلاس راهنمایی و دقت استاد در مطالعه دانش آموزان بسیار بالاست و می تواند میزان یادگیری را در طول مقاطع مختلف بسنجد.

قیمت آموزش زبان انگلیسی در منزل

هزینه تدریس خصوصی در منزل نیز یکی از مهم ترین مسائل مدرس زبان خارجی برای انتخاب روش یادگیری سریع زبان انگلیسی است. زیرا معتقدند قیمت دوره زبان خصوصی بالاتر از هر روش آموزشی دیگری است. اما برای یادگیری زبان باید به چند عامل بسیار مهم به طور همزمان فکر کرد و سپس تصمیم گرفت. زمان مناسب برای رسیدن به هدف، انرژی و زمان تلف شده و هزینه پرداختی سه عامل بسیار مهم هستند. به عنوان مثال، زبان آموز باید در عرض یک سال شروع به یادگیری زبان کند تا برای آزمون آیلتس آماده شود. انتخاب وی با توجه به بودجه مورد نظر شرکت در کلاس های گروهی و استفاده از روش حرارتی برای این کلاس ها می باشد. مسلما این دانش آموز به دلیل هدف و سطح زبان پایین نمی تواند در این بازه زمانی آماده شود. اگرچه در این راه انرژی و هزینه زیادی را صرف رفت و آمد به کلاس و یادگیری می کرد.

اما اگر این زبان آموز مسیر یادگیری را هوشمندانه انتخاب کند و از روشی مانند کلاس خصوصی معلم زبان برای آمادگی در آزمون استفاده کند، می تواند بدون پرداخت هزینه مشابه برای درس گروهی، در مدت زمان لازم به نتیجه برسد.

معلم خصوصی زبان انگلیسی؛ راه سریع برای یادگیری آیلتس

یک انتخاب هوشمندانه برای یادگیری سریع زبان انگلیسی برای سایت آزمون و تدریس خصوصی آیلتس

پلتفرم استادبانک معلمان خصوصی واجد شرایط را گرد هم آورده است زیرا دانشجویان نگران یادگیری سریع زبان انگلیسی هستند. برای آشنایی با این مربیان حرفه ای می توانید به سایت مدرس شخصی استادبانک مراجعه کنید و یا با شماره 02191005343 تماس بگیرید. با کمک Ustdbank و اساتید خصوصی این مجموعه، اگر برای شهریه خصوصی امسال اقدام کنید، زمان زیادی طول نمی کشد که تحصیلات خود را شروع کرده و راهی برای یادگیری سریع زبان انگلیسی آیلتس بیابید.

معیارهای انتخاب بهترین موسسات IELTS در ایران

از آنجا که شرایط متقاضیان آیلتس معمولا ویژه است، و مدت زمان اندکی برای شرکت در آزمون و گرفتن نتیجه شان وقت دارند، همچنین بحث کسب و کار میان می آید، پیدا کردن بهترین راهنما برای آنکه وقتتان هدر نرود کار سختی می شود. شما نیاز دارید مرکزی را پیدا کنید که از نظر اخلاقی، به فکر آن باشد که وقت و انرژی شما تلف نشود و کسب درآمد جزء اولویت های بعدی باشد. اما متاسفانه، بازار آموزش در ایران چنین نیست.بهترین کلاس آیلتس در تهران

روزانه ده ها مورد از کسانی را می بینیم که بعد از خرج کردن ده ها میلیون تومان برای آموزش آیلتس، و ده ها میلیون دیگر برای شرکت در آزمون آیلتس، همچنان سر نمره ۶.۵ گیر کرده و به ۷ نمی رسند. برخی، خریدن مدرک آیلتس به فکرشان می زند که آن هم چاهیست عمیق تر از وضعیت کنونی شان. پس نتیجه می گیریم که باید در مسیری درست قدم بردارید و منابع خود را هدر ندهید. این مقاله برای همین نوشته شده است؛ خوب بخوانید و در تصمیم گیری خود دقت کنید.بهترین کلاس زیان فرانسوی در تهران

اما یافتن موسسات برتر IELTS کار ساده ای نیست. در زیر، به فاکتورهایی اشاره می کنیم که تقریبا همگی شان برای انتخاب بهترین موسسات آیلتس نقش پررنگی داشته و نیازمند بررسی هستند.

وقت آن می رسد که به سراغ بهترین موسسات IELTS و بهترین آموزشگاه های آیلتس سال حاضر برویم. این لیست چند بار در سال ویرایش شده و عملکرد این موسسات با توجه به فاکتور های زیر مورد ارزیابی قرار می گیرد.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.